Zadzwoń

Pracujemy pon. – pt. w godzinach 8.00 – 20.00

Psychoterapia grupowa

Jest świetnym uzupełnieniem psychoterapii indywidualnej, ale również w wielu przypadkach jest skuteczną i wystarczającą formą pomocy.
Grupowa terapia adresowana jest do osób, które chcą w krótkim czasie uzyskać znaczącą poprawę funkcjonowania.

Do grupy będą kwalifikowane osoby ze zdiagnozowanym spektrum objawów nerwicowych, jak również osoby doświadczające problemów w relacjach z bliskimi lub w zawodowych kontaktach interpersonalnych.

Do grupy mogą być też zakwalifikowane osoby świadome swoich potrzeb rozwojowych.

Uczestnikami grupy mogą zostać osoby, które odbyły konsultację z psychoterapeutą prowadzącym: Piotrem Domaradzkim.

Grupa ma charakter zamknięty; pracuje w cyklu 16 sesji. W trakcie trwania procesu nie są przyjmowane nowe osoby. Proces grupowy jest prowadzony przez dwóch psychoterapeutów ( kobieta i mężczyzna) z zastosowaniem psychodramy i innych technik terapeutycznych.

Kobiece Ja. Warsztat terapeutyczny dla kobiet

Rozwój osobisty i wzmacnianie „Ja“ w grupie kobiet.

Grupa jest dla kobiet, które:

  • pragną doświadczyć kontaktu ze swoją kobiecą siłą, seksualnością, emocjami w atmosferze akceptacji i miłości, z odłożeniem na bok zawstydzania się,
  • chcą poszerzyć swoją świadomość w temacie kobiecości – co ją uwalnia, co ogranicza, jakie introjekty (przekazy zaczerpnięte od innych) służą kobiecości, a jakie nie,
  • chcą zrozumieć lepiej, jak czerpać ze swojej kobiecości do budowania dobrych relacji z innymi oraz chcą ćwiczyć budowanie kontaktu z kobietami w grupie.

Zapraszamy na dwudniowy warsztat, który pozwoli pochylić się nad kobiecością, seksualnością – tak, by spotkać się godnie i z szacunkiem ze sobą samą a także odkryć, jaki to ma wpływ na Twoje relacje z mężczyznami i innymi kobietami. Wsparcie innych kobiet pomoże Ci odkryć swój wewnętrzny potencjał.
Zapraszamy w podróż w głąb kobiecego ja!

O przyjęciu do grupy decyduje konsultacja indywidualna.

Zapisy:
Helena Górka, tel. 601 087 434, helena.gorka@qualidea.pl,
Anna Bednarczyk, tel. 604 849 180, niu2005@tlen.pl

Termin: 9.00-19.00 (1,5 godzinna przerwa obiadowa), 24-25 listopada.
Miejsce: Centrum Psychoedukacji i Terapii w Czechowicach-Dziedzicach.
Koszt: 400, w cenę nie jest wliczony koszt obiadu.
Liczba osób: 10-12.

Prowadzące: Helena Górka, psycholog, psychoterapeutka Gestalt certyfikowana przez EAGT (European Association for Gestalt Therapy); Anna Bednarczyk, trener kompetencji miękkich, pedagog, arteterapeuta, socjoterapeuta w trakcie szkolenia terapeutycznego Terapii Systemowo-Eriksonowskiej.

Koszt : 90 zł/sesja; koszty całkowity:: 1500zł płatne w trzech ratach z góry.
Grupa spotyka się raz w tygodniu, w godzinach 18.00 – 20.30 START październik 2017r.
Szczegółowy plan terminów zostanie przesłany na adresy osób zakwalifikowanych do terapii.

Ilość miejsc na grupie jest ograniczona ( max 12), decyduje kolejność zgłoszeń. Chętne osoby proszone są o zgłaszanie swojej gotowości drogą elektroniczną lub telefonicznie. Pisząc email prosimy o podanie numeru telefonu do kontaktu.