W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, na czas trwania zagrożenia epidemią wprowadzamy nowe zasady świadczenia psychoterapii.

 • Pacjenci którzy chcą umówić pierwszą sesje psychoterapii mogą skorzystać z porady naszej rejestracji, a następnie powinni się skontaktować bezpośrednio telefonicznie z wybranym psychoterapeutą. W razie trudności w nawiązaniu kontaktu proszę wysłać sms z prośbą o kontakt.
 • Wszystkie osoby, które miały kontakt z osobami z grupy ryzyka, lub są w trakcie infekcji proszone są o odwołanie swoich wizyt lub umówienie się na wizytę przez Skype.
 • Zmiany terminów i formy realizacji psychoterapii należy uzgodnić bezpośrednio z psychoterapeutą prowadzącym terapię. Bezpośrednie numery telefonów znajdują się przy naszych zdjęciach. W razie trudności ze skontaktowaniem się należy wysłać sms z prośbą o kontakt z podaniem swojego imienia i nazwiska.
 • W przypadku realizacji psychoterapii przez Skype, obowiązują następujące zasady płatności: ustaloną kwotę należy wpłacić na konto Centrum Psychoedukacji i Terapii

  nr: 79 1020 1390 0000 6102 0626 9742

  W tytule należy podać nazwisko psychoterapeuty oraz datę i godzinę sesji ( przykład: Domaradzki 16.03 godz.13)

  Sesję należy opłacić w dniu realizacji sesji.

  Nie odwołanie sesji, podobnie jak w przypadku sesji realizowanych w gabinetach Centrum, skutkuje poniesieniem opłaty za nie zrealizowaną sesję.

 • Jeżeli nie będzie dalszych ograniczeń w kontaktowaniu się ogłoszonych przez Ministra Zdrowia istnieje możliwość realizowania psychoterapii w gabinetach.
 • Prosimy pacjentów już korzystających z psychoterapii o uwzględnienie faktu, że niektórzy psychoterapeuci nie będą mogli prowadzić psychoterapii w gabinetach ze względów epidemiologicznych. W takiej sytuacji będzie dostępna psychoterapia wyłącznie przez Skype.