Zadzwoń

Pracujemy pon. – pt. w godzinach 8.00 – 20.00

Tomasz Sawiński

Pedagog resocjalizacyjny, Psychoterapeuta w trakcie szkolenia do certyfikatu zgodnego z zaleceniami Polskiej Rady Psychoterapii, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej. Absolwent Studium Terapii Uzależnień w Polsko-Niemieckim Instytucie Terapii Uzależnień w Broku.

Uczestniczy w całościowym kształceniu do zawodu psychoterapeuty w ramach 4-letniego Studium Psychoterapii Integratywnej w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie. Jest na ostatnim roku kształcenia. Dodatkowo brał udział w następujących warsztatach i szkoleniach:

  • Integratywna Psychoterapia Krótkoterminowa
  • DSM – 5 Diagnoza kliniczna
  • Integratywna MetasyStemowa Psychoterapia zaburzeń depresyjnych
  • Hipnoza kliniczna w psychoterapii
  • Psychoterapia par
  • Integratywna psychoterapia zaburzeń lękowych

Cały czas podnosi swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w szkoleniach i konferencjach z zakresu psychoterapii. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji u certyfikowanych superwizorów psychoterapii. Pracując z pacjentem korzysta z technik wywodzących się m.in. z podejścia systemowego, psychodynamicznego, poznawczo-behawioralnego i hipnozy. W swojej pracy kieruje się kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej.

Doświadczenia zawodowe zdobywał w placówkach Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej „Być Razem” w Cieszynie oraz ośrodkach „Śląskiej Fundacji „Błękitny Krzyż” w Bielsku-Białej.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.