Zadzwoń

Pracujemy pon. – pt. w godzinach 8.00 – 20.00

Mgr Jadwiga Droździk

Psychoterapeutka w trakcie całościowego szkolenia w zakresie psychoterapii integratywnej w Szkole Psychoterapeutów Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie, które jest członkiem Europejskiego Ruchu Chrześcijańskiej Antropologii, Psychologii i Psychoterapii oraz Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integratywnej, a także członkiem zwyczajnym Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii

Teolog, pedagog, absolwentka Papieskiego Wydziału Teologicznego, ukończyła też podyplomowe studia w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Warszawie.

Posiada wieloletnie doświadczenie w pomocy, zarówno młodzieży borykającej się z problemami, adolescencji, uzależnień, zaniedbań jak i ich rodzinom, pracując m. in. w Stowarzyszeniu Pomocy Dziewczętom  w Warszawie.

Przez osiem lat pracowała na misjach w Ameryce Południowej wspierając, motywując, edukując dorosłych i dzieci z ubogich, zaniedbanych środowisk.

Posiada również doświadczenie pracy z osobami z chorobą Alzheimera i ich rodzinami.

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała również odbywając staż kliniczny oraz pracując jako wolontariusz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii oraz w Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Warszawie.

Psychoterapia jest dla niej pełnym szacunku i zaufania, wspólnym poszukiwaniem ukrytego sensu życiowych doświadczeń; spotkaniem, które pomaga w pogłębianiu samoświadomości, budowaniu poczucia własnej wartości oraz sprawczości; jest towarzyszeniem pacjentowi w stawaniu się człowiekiem wolnym i odpowiedzialnym.

Prowadzi terapię również w języku hiszpańskim. Es posible psicoterapia en español.