Zadzwoń

Pracujemy pon. – pt. w godzinach 8.00 – 20.00

Mgr Anna Fiedorek

Psychoterapeuta Poznawczo – Behawioralny.  Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Certyfikowany  terapeuta motywujący po ukończeniu Studium Dialogu Motywującego w Akademia Motywacji  i Zmian.

Pedagog , posiada długoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi z trudnych środowisk oraz ich rodzicami. W ramach poszerzania umiejętności praktycznych ukończyła I i II stopień rocznych cykli treningów i warsztatów psychologicznych:  Studium Metod Psychokorekcyjnych i Studium Metod Profilaktycznych Uzależnień prowadzonych przez Towarzystwo Psychoprofilaktyczne w Warszawie.  Pracę swoją poddaje stałej superwizji.

Współdziała z grupą teatralną, której repertuar dotyka ważnych problemów społecznych i psychologicznych. Obszarem jej zainteresowań jest również terapia schematów. Relację terapeuta – pacjent  postrzega jako spotkanie dwóch ekspertów, polegającą  na akceptacji i poszanowaniu autonomii pacjenta. Za cel terapii uznaje poszukiwanie  i wydobywanie motywacji oraz  podążanie w kierunku  zmiany.