Zadzwoń

Pracujemy pon. – pt. w godzinach 8.00 – 20.00

Mgr Anna Bednarczyk

Psychoterapeuta posiadający certyfikat z zakresu logoterapii ze specjalnością psychoterapia integralna, obecnie uczestniczy w  szkoleniu z psychoterapii w nurcie Ericksonowsko-Systemowym. Pedagog, trener kompetencji miękkich, socjoterapeuta, terapeuta zajęciowy, arteterapeuta i choreoterapeuta.

Od kilku lat prowadzi terapię dla pacjentów Oddziału Dziennego Ogólnopsychiatrycznego w Centrum Leczenia Nerwic i innych Zaburzeń Psychicznych w Czechowicach – Dziedzicach. Wspólnie z lekarzem psychiatrą planuje i realizuje proces terapii zarówno dla osób przewlekle chorych jak i pacjentów z zaburzeniami nerwicowymi i zaburzeniami osobowości.

Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu pomocy społecznej, treningów kompetencji społecznych. Jej warsztaty łączą pracę na procesie grupowym, korzystanie z doświadczenia i zaangażowania grupy, przekaz merytoryczny i praktykowanie. Prowadzi warsztaty rozwoju osobistego  w ramach Akademii Pięknego Czasu w Czechowicach-Dziedzcach. W pracy terapeutycznej wykorzystuje swoje umiejętności, zdobytą wiedzę oraz pasję w celu inspirowania, motywowania do rozwoju i pogłębiania samoświadomości klienta. W kontakcie indywidualnym cechuje się umiejętnością słuchania i wydobywania głęboko ukrytych i nierozpoznanych dotąd zasobów klienta niezbędnych do przezwyciężania jego cierpienia.