Nowe informacje w związku z koronawirusem Bezpłatne konsultacje Czytaj więcej

Zadzwoń

Pracujemy pon. – pt. w godzinach 8.00 – 20.00

mgr Katarzyna Zych

Psycholog, psychoterapeuta, trener umiejętności psychospołecznych, coach..

Ukończyła całościowe szkolenie z zakresu psychoterapii w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie akredytowanym przez EAGT (European Association for Gestalt Therapy) i FORGE (Federation of Gestalt Training Organization) oraz wiele innych specjalistycznych warsztatów i szkoleń, które umożliwiają pogłębianie praktycznej wiedzy i umiejętności w obszarze psychoterapii.

Regularnie superwizuje swoją pracę u certyfikowanych superwizorów Gestalt.
Na co dzień prowadzi psychoterapię grupową i indywidualną na całodobowym Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Ustroniu. Przez kilka lat kierowała Powiatowym Ośrodkiem Wsparcia dla Osób Dotkniętych Przemocą w Rodzinie w Cieszynie. Obecnie prowadzi działalność szkoleniową i konsultacyjną w zakresie przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia konsultacji indywidualnych, psychoterapii indywidualnej osób dorosłych i młodzieży, psychoterapii par, psychoterapii grupowej, grup wsparcia. Ma bogate doświadczenie zawodowe w pracy z osobami w kryzysie, mającymi trudności w relacjach, doświadczonymi przemocą.

W psychoterapii najważniejsza jest dla niej autentyczna relacja z klientem, w której może odkrywać swoje zasoby i możliwości, poszerzać świadomość i przejmować odpowiedzialność za swoje życiowe wybory. Towarzyszy i wspiera osoby w lepszym rozumieniu samych siebie i innych. Bardzo lubi swoją pracę.