Zadzwoń

Pracujemy pon. – pt. w godzinach 8.00 – 20.00

mgr Helena Górka

Psycholog i psychoterapeuta certyfikowany przez EAGT (European Association for Gestalt Therapy). Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła całościowe szkolenie w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Regularnie superwizuje swoją pracę u certyfikowanych superwizorów Gestalt.

Prowadzi terapię indywidualną, terapię par i rodzin, grupy terapeutyczne i warsztaty rozwojowe.

Terapia, jej zdaniem, prowadzi do wyjścia spoza schematów utrudniających funkcjonowanie, a wejście w bycie prawdziwym sobą.

Pracuje z osobami doświadczającymi trudności osobistych w różnych obszarach funkcjonowania i kryzysów życiowych. To, co jej zdaniem, jest najbardziej uzdrawiające w terapii to doświadczenie prawdziwego kontaktu między Klientem a terapeutą. Wciąż na nowo odkrywa piękno spotkania z drugim człowiekiem.

Ukończyła również Polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. W latach 1998-2003 stypendystka Ministerstwa Edukacji Narodowej. Przez 10 lat pracowała również jako psycholog w biznesie.

Prywatnie żona i mama trójki dzieci. Jej pasją jest organizowanie: jeśli widzi potrzebę i swoją możliwość do zrobienia czegoś dobrego w granicach rozsądku, to lubi to robić.

Prowadzi terapię także w języku rosyjskim i angielskim. Работает на русском языке. For all English speaking Clients offers psychotherapy in English. W przypadkach uzasadnionych pracuje przez skype.