Zadzwoń

Pracujemy pon. – pt. w godzinach 8.00 – 20.00

mgr Helena Górka

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła całościowe szkolenie w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, obecnie jest w trakcie uzyskiwania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Regularnie superwizuje swoją pracę u certyfikowanych superwizorów Gestalt.

Prowadzi terapię indywidualną młodzieży i dorosłych oraz terapię par. Wierzy w uzdrawiającą moc prawdziwego kontaktu między ludźmi. Terapia, jej zdaniem, prowadzi do wyjścia spoza schematów utrudniających funkcjonowanie, a wejście w bycie prawdziwym sobą. Pracuje z osobami doświadczającymi trudności osobistych w różnych obszarach funkcjonowania oraz kryzysów życiowych. Jest też psychologiem w biznesie.

Ukończyła również Polonistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie żona i mama trójki dzieci. Jej pasją jest organizowanie: jeśli widzi potrzebę i swoją możliwość do zrobienia czegoś dobrego w granicach rozsądku, to uwielbia to robić.

Prowadzi terapię także w języku rosyjskim i angielskim. Работает на русском языке. For all English speaking Clients offers psychotherapy in English.