Zadzwoń

Pracujemy pon. – pt. w godzinach 8.00 – 20.00

mgr Agata Głyda

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego.

Psychoterapeuta Poznawczo – Behawiorlany w trakcie szkolenia. Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej. Odbyła liczne szkolenia w Polsce i w Irlandii gdzie również zdobywała doświadczenie zawodowe pracując z osobami wykluczonymi społecznie w ośrodkach dla ludzi bezdomnych oraz prowadząc prywatną praktykę psychologiczną.

W swojej praktyce stara się, aby doświadczane trudności zostały przekształcone w siłę oraz prowadziły do rozwoju osobistego dając klientowi poczucie szczęścia i spełnienia. Kieruje się standardami kodeksu etyczno – zawodowego , traktując swoich klientów jako osoby godne i wartościowe, posiadające prawo do wyznaczania własnych priorytetów, oraz z należytym szacunkiem do wyznawanych przez nich moralnych i kulturowych wartości.

Specjalizuje się w krótkoterminowej poznawczo – behawioralnej psychoterapii zaburzeń lękowych i depresyjnych, psychoterapii osób, które dorastały w rodzinie dysfunkcyjnej (uzależnieni rodzice, przemoc) tzn. Dorosłych Dzieci Alkoholików/ Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych, psychoterapii zaburzeń osobowości, diagnozie uzależnienia od substancji oraz motywacji do podjęcia leczenia. Pomocy osobom współuzależnionym (partnerzy osób uzależnionych)

Oferuje psychoterapię indywidualną ludziom dorosłym oraz młodzieży. Psychotherapy in English also available.