Zadzwoń

Pracujemy pon. – pt. w godzinach 8.00 – 20.00

mgr Agata Głyda

Psycholog i psychoterapeuta. Ukończyła czteroletnie szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Obecnie przygotowuje się do uzyskania certyfikatu psychoterapeutycznego.

Prowadzi terapię grupową na Odziale Dziennym oraz indywidualną w Poradni Zdrowia Psychicznego Centrum Leczenia Nerwic w Czechowicach-Dziedzicach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Stale poszerza swoje kwalifikacje, odbyła liczne szkolenia w Polsce jak i za granicami.

Doświadczenie zawodowe zdobywała praktykując w oddziale psychiatrycznym szpitala w Katowicach Ochojcu oraz w Oddziale Dziennym SPZLP w Siemianowicach Śląskich.

Specjalizuje się w krótkoterminowej psychoterapii zaburzeń lękowych i depresyjnych osób dorosłych.

“W swojej praktyce staram się, aby doświadczane trudności zostały przekształcone w siłę oraz prowadziły do rozwoju osobistego dając klientowi poczucie szczęścia i spełnienia. Kieruję się standardami kodeksu etyczno – zawodowego , traktując swoich klientów jako osoby godne i wartościowe, posiadające prawo do wyznaczania własnych priorytetów, oraz z należytym szacunkiem do wyznawanych przez nich moralnych i kulturowych wartości. Wierzę w siłę autentycznej i wspierającej relacji z drugim człowiekiem”

Szczególnym obszarem jej zainteresowań zawodowych jest szeroko pojęta psychodietetyka, psychologia odżywiania i odchudzania.

Oferuje psychoterapię indywidualną osobom dorosłym. CBT psychotherapy in english also available.