Do końca kwietnia 2020 oferujemy możliwość skorzystania z bezpłatnej, jednorazowej konsultacji z psychoterapeutą z naszego ośrodka. Konsultacja odbywa się przez Internet i trwa do 50 minut. 

Ofertę bezpłatnych konsultacji online kierujemy do osób dotkniętych epidemią koronawirusa, w szczególności do:

  • bliskich osób zarażonych i samych chorych
  • osób pozostających w przymusowej kwarantannie
  • pracowników służby zdrowia narażonych na kontakt z osobami zarażonymi wirusem
  • osób z grupy podwyższonego ryzyka zarażenia się w związku z wykonywaniem pracy, np. kierowców, pracowników sklepów.

Konsultację umawiać należy telefonicznie z wybranym terapeutą.

W związku z trwającą epidemią i obowiązującymi ograniczeniami, na czas trwania epidemii wprowadzamy nowe zasady świadczenia psychoterapii.

  • Nie prowadzimy w naszym Centrum żadnej pomocy i terapii w formie kontaktu osobistego, lecz wyłącznie drogą komunikacji elektronicznej lub telefonicznej
  • Pacjenci którzy chcą umówić pierwszą sesje psychoterapii mogą skorzystać z porady naszej rejestracji, a następnie powinni się skontaktować bezpośrednio telefonicznie z wybranym psychoterapeutą. W razie trudności w nawiązaniu kontaktu proszę wysłać sms z prośbą o kontakt.
  • Zmiany formy realizacji psychoterapii należy uzgodnić bezpośrednio z psychoterapeutą prowadzącym terapię. Bezpośrednie numery telefonów do poszczególnych psychoterapeutów znajdują się przy naszych zdjęciach. W razie trudności ze skontaktowaniem się należy wysłać sms z prośbą o kontakt z podaniem swojego imienia i nazwiska.
  • W przypadku realizacji psychoterapii przez Skype, lub inny komunikator obowiązują następujące zasady płatności: ustaloną kwotę należy wpłacić na konto Centrum Psychoedukacji i Terapii

nr: 79 1020 1390 0000 6102 0626 9742

W tytule należy podać nazwisko psychoterapeuty oraz datę i godzinę sesji ( przykład: Domaradzki 16.03 godz.13)

Sesję należy opłacić w dniu realizacji sesji.

Nie odwołanie sesji, podobnie jak w przypadku sesji realizowanych w gabinetach Centrum, skutkuje poniesieniem opłaty za nie zrealizowaną sesję.